Výlet do Kunovic za extraligou

Odjezd jsme si zvolili už v pátek, abychom se nemuseli trmácet ráno. Cesta v pátek večer po D1 byla výživná, a tak jsme 30 km jeli hodinu a půl. To nám ale náladu nezkazilo a užívali jsme si společnou cestu.

V sobotu jsme po výtečné snídani vyrazili připraveni na hřiště. V Kunovicích se nám dobře nehraje, ale věděli jsme, že tráva na hřišti není a k tomu nám tuto skutečnost David pořád dokola opakoval. Všechno se zdálo naprosto jasné, a dokonce jsme se se škvárou v zadním poli dokázali srovnat, naopak nám dělalo problém vnitřní pole (nebo sluníčko?). Je těžké přijít na problém, který jsme v prvním i druhém zápase měli. Každopádně to, že jsme se v prvním zápase asi 6x srazily a nasekaly spoustu chyb, je fakt, který nás v nějakých situacích nakonec i pobavil (Když se přes Sábu překulil Jack nebo Natálka). Nakonec jsme ale našli vnitřní sílu týmu a náročný zápas dokázali otočit a zvítězit 6:4.

Do druhého zápasu jsme nastoupili se stejnou sílou a hned v první směně dovezli dva body. Ale stačilo pár směn a zápas byl velmi totožný se zápasem předchozím. V poslední směně jsme dokázali dorovnat skóre a věřili v tie-break. Bohužel, po trefení jedné z pálkařek a následné chyby, Kunovice dovezli vítězný bod. Zápas tedy tentokrát skončil smolně pro nás, a tak si odvážíme jednu výhru a jednu prohru 5:6.

Výsledek špatný není, ale cíle jsou jinde. Takže makat, makat a makat. Máme na to ještě celou sezónu! Chceme výš, jdeme dál!