Tempo Titans Baseball

Velký neúspěch přinesl áčku Titánů první letošní výjezd do moravské metropole. S Technikou Brno, která do té doby měla na svém kontě pouze šest porážek, prohrálo všechna tři utkání. Po vítězství Titáni sahali jen v prvním zápase, který se nakonec rozhodl až v desáté směně. Techniku první úspěch sezóny viditelně nabudil a v dalších dvou utkáních Tempo hladce porazila.

Technika Brno vs. Tempo Titans Praha – 6:5 (10. směna), 11:2 (8. směna), 14:1 (7. směna)

První zápas na Kraví hoře byl určitě ten nejvyrovnanější, který Tempo letos odehrálo. Jako tradičně první zápas startoval Jake, proti kterému Technika nasadila také zahraničního hráče, Johna Husseyho. Po dobu svého působení v zápase oba drželi soupeře pouze na několika bodech. Rozhodovat tedy musel až tie-break, do kterého oba týmy vstupovaly s pěti body na svém kontě. Úspěšnější byli domácí hráči, kteří nejdříve sebeobětovací ulívkou a poté sebeobětovacím odpalem do vnějšího pole stáhli vítězný bod. Do druhého i třetího zápasu jako by nastoupily naprosto jiné týmy. Technika povzbuzena první letošní výhrou byla při chuti a šla od začátku do konce pro další. Naopak Titáni vypadali, že nemají další energii s takovým soupeřem bojovat. Oba zápasy celkem jednoznačně domácí ovládli, a to zejména v útoku. O tom vypovídá nejen skóre ale i poměr hitů, který byl 13:7 v prvním zápase a 4:17 v druhém. 

Díky tomu se Titáni propadli na samotné dno tabulky, ze kterého se pokusí odpoutat již tento čtvrtek a pátek, kdy je na svém hřišti přivítají Eagles Praha. Oba zápasy se odehrají pod umělým osvětlením, začátek bude vždy v 19:00.